Volkswagen Scirocco 🇨🇭 AUTOMATIKE DSG 2011

8 000 EUR

10 000 EUR

Shitet nga: REDI 15 Dhj 09:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Scirocco
Volkswagen Scirocco 🇨🇭
Automat DSG
Vitit 2011
Motorr 1.4TSI (Behet dhe me Gaz )
Marsha Ne timon ( F1 +/-) Kilometra 131 ,000
Sendilje me Ngrohje
Cd-Player
Pilot Automatik
Sensor Parkimi
Klima Me Dy zona
Telefon
Letrat e paguara per 1 Vit
Makina ka 4 Muaj Qe ka ardhur nga zvicra 🇨🇭 Cmimi: 8.000 euro okazion
Cel : 0698906788 Whatsap-Viber
Leaflet
Në fillim