VW POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION LED PANORAM*2016

Shitet nga: Polo Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2016
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo
VOLKSWAGEN POLO R-LINE 1.0 TSI BLUEMOTION TECHNOLOGY INDIVIDUAL
-EURO 6
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI DHJETOR 2015 MODEL 2016
- 1 DORE MAKINE
-FACELIFT
-PANORAME
-Seria R-Line - INDIVIDUAL
-65000 KM ORIGJINALE, ME LIBER SHERBIMI +TUV
-Kambio MANUALE
-PARK DISTANCE CONTROL
-CAMERA
-DCC- DISTRONIC (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet)
-ACC (Njohja e shenjes se trafikut)
-AUTO HOLD
-PARK ASSIST/ PARK PILOT
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-NAVIGATOR ME SISTEM " DISCOVER PRO"ME TOUCHSCREEN -DVD-BLUETOOTH-SD CARD-AUX-CD ROM- RADIO FM/AM
-TELEFON VW
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri R-LINE ALCANTARA LEKURE NAPE 2 COLOR INDIVIDUAL FABRIKE
-TAVAN DISEGNO I ZI
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGJERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-SOUND PACKET MARMITA R-LINE
-AMORTIZATORE SPORTIV ME ULJE NGRITJE
-START/STOP
-PILOT AUTOMATIK
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
-PAKETA CHROME OUTSIDE
-PAKETA SPORT
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.)
-4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
-Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE
-FENERE BIXENON
- AIRMATIC AIR SUSPENSION SYSTEM COMFORT AND SPORT
-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -5 koka sediljesh,
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE
-TIMON R-LINE MULTI FUNCTIONAL
-Timon hidraulik,
-Disqe alumini 18 inches te Markes ` VW R-LINE 2016
-Goma të sapovendosura (90%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA Cmimi i idiskutueshem NR 00355692029005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim