VW Polo dizel

2 800 EUR

Shitet nga: Luti 30 Mar 21:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Tiranë
VW Volkswagen Polo Viti 2004, 1.9 nafte, me dogane, 176 mije km te veta origjinale, manuale, pese porta, dy celesa. Opsione: xhama elektrik, pasqyra elektrike, sigurese per dyer, radio CD, klima. Goma te reja 95%. Gjendje shume e mire xhenerike motorike. Liber Sherbimi. Ekonomike shume ne konsum me mesatare rreth 4.5 L, brenda qyteti rreth 5.2 L dhe jashte qyteti 3.7L. E sapo ardhur
Leaflet
Në fillim