📛📛VW Polo Cross 2007 1.9 Nafte📛📛

4 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Town Dje 18:39 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Town
✅ Citroen C4 1.6 nafte 2012 super ekonomik ✅ 5 500 EUR
✅ Ford focus 1.8 nafte letra te paguara ✅ 2 900 EUR
✅ Toyota Versos 1.4 benzin  2011 ✅ 5 999 EUR
✅ Shitet Opel combo 1.4 benzine ✅ 3 100 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
VW Polo Cross 1.9 Nafte 2007 Manual,shum ekonomike dhe e pershtshme per terene te veshtira i sapo ardhur nga Zvicra me dogan te paguar,makina esht ne gjendje perfekte me sherbimet e bera,shum e paster si jasht ashtu dhe brenda,clima,xhama te erret,goma te reja etj‼️nuk ndrrohet‼️0698222273
🇨🇭Auto-Town do te gjeni cilsi dhe cmime konkurues🇨🇭


____________________________________ MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio peugeot 206 307 406 407 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoo chrysler dodge alfa romeo golf 3 golf 4 golf 5 golf 6 golf 7 passat bora picasso xsatina saxo land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type altea ibiza cordoba leon octavia superb fabia alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa 155 mazda opel cadet opel vectra honda crx civic daewo citroen volvo 460 volvo 440 bmw 318 banesa troje usb pc tv kafshe qen mace lop dele dhi autobuz kamion zetor traktor det apartament shpi tok laptop kompjuter 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 tiguan laptop vetura pasat bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, CHEVORLET CITROEN DACIA FIAT UNO TIPO REGATA DOBLO DUCATO PANDA COUPÉ IDEA ULYSE 500 ABARTH MULTIPLA BRAVO GIULIETTA SEICENTO CINQUECENTO MAREA SCUDO PALIO FIORINO TEMPRA BARCHETTA  FORD MUSTANG FIESTA MONDEO ORION SIERRA X-MAX KUGA HYUNDAY JEEP KIA MAZDA MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW TOUAREG POLO GOLF PASSAT GOLF LUPO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG FERRARI LAMBORGHINI TESLA PAGANI ZONDA LOTUS ROLLS ROYCE JEEP GRAND CHEROKEE MAZDAAuto Town
Shitje Makinash te importuara nga zvicra Nderrime makinash
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Rruga 5 maji, 200 metra nga Concord Center Tregoje në hartë
0696596666
https://instagram.com/auto_town?igshid=12gzygg0wz51m
Auto Town
  Online
0698222273
Leaflet
Auto Town
✅ Audi A7 3.0 TFSI QUATTRO Supercharged (313hp) ✅ 22 500 EUR
✅ Volkswagen Golf 6 1.6 nafte ✅ 5 500 EUR
✅ Ford focus 1.8 nafte letra te paguara ✅ 2 900 EUR
✅ Vw sharan Automat 2.0tdi full ✅ 10 700 EUR
Në fillim