VW POLO 1.4 TDI -01

Shitet nga: xxx 24 Mar 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
POLO MOTORR1.4 TDI DI TE KUQE SHUME EKONOMIKE 3.7L\100 KM ABS SRS AIRBAG SENSOR SHIU BORD KOMPJUTER KASETOFON ORIGJINAL VW KLIMA TRONIK KAMBIO MANUALE XHAMA ME KOMANDIM ELEKTRONIK XAMIN PAS ME THARJE DISCE ALOMINI GOMA TE MIRA SHUME E PASTER SI BRENDA DHE JASHTE E SAPO ARDHUR NE GJENDJE TE PERKRYER E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE

PER TE SHIKUAR MAKINAT TONA KERKON GGGG
Leaflet
Në fillim