Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015

9 200 EUR

Shitet nga: Klajdi Sot 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Volkswagen Polo 1.4 TDI R-Line Bluemotion 2015
Shume Ekonomike, 3.5 Litra Per 100km
R-Line Full Option Facelift, Black Edition, Shume e Vecante
Kamio Automatike DSG 7G +/-
Opsion Sport per Kamio
Ngjyre e Zeze Metalike
3 Pistona, 75 Kuaj Fuqi
126.000 Km, Euro 6

Start/Stop Ndizet Fiket Automatikisht ne Semafor
Te Gjitha Sherbimet e Bera ne Kohe
Sound Packet Marmite R Line
Feneret me Larje, MirrorLink, Sensor Drite, Sensor Shiu, Sensor Parkimi Para & Mbrapa, Drita Mjegulle, Park Distance Control, Mbyllje Qendrore me Pult, Armrest (Mbeshtetese Krahu) Midis Sediljeve Para, Hands-Free Extension, Disqe Alumini 17R te Zeza R Line, EPS(MDPS) (Monitorim i Presjonit te Ajrit ne Goma), Kondicioner, Timon Elektrik, Timon Lekure, Timon me Komanda, Kompjuter Bordi, Voice Control, Pilot Automatik , Pasqyra Elektrike & me Palosje Auto, Pasqyrat me Led, Pasqyra me Ngrohje, 4 Xhama Elektrik, Tapiceri R Line Sedilje Lekure, Sedilje me Ngrohje, Isofix, Navigator me Touch, Bluetooth, Aux/Usb/Cd/Dvd,Bluetooth, 2 Porta 12V, 8 Airbag, Sensor Coolant, ESP, ABS, BAS

Makina eshte si e re, shume e paster si brenda dhe jashte. E perdorur vetem nga nje person me perpara
Garanci 6 muaj
Mbrojtje e Bojes me Qeramike per 12 Muaj
Sherbimet te perfshira
Mundesi financimi me leasing me 30% parapagim
DOGANA E PAGUAR, TARGIM DHE TAKSA FALAS
Leaflet
Në fillim