OKAZION VW polo 1.4 benzin AUTOMAT

4 200 EUR

Shitet nga: adi 29 Nën 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shitet per arsye mosperdorimi ne gjendje perfekte me 92000 km origjinale, kamio automat edhte bler ne fabrik me 0 km dhe eshte perdorur nga nje perdorues i vetem.
4200 euro i diskutueshem.
Per vertet te interesuar kontaktoni.
00355697844448
Leaflet
Në fillim