SHITET WOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 2010

5 800 EUR

Shitet nga: WOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 2010 02 Gush 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shitet wolkswagen polo 1.6 viti 2010 ne super gjendje si nga pamja e jashte dhe motorike e xhenerike kondicioner xhama elektrik te katert me dy celsa origjinal kosumi 4.2 litra /100km cmimi 5800€ shume pak i diskutueshem
WOLKSWAGEN POLO 1.6 TDI 2010
0672275555
Leaflet
Në fillim