SHITET VOLSVAGEN POLO 1.6 tdi 2010

5 500 EUR

Shitet nga: Wolsvagen polo 04 Gush 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shitet volsvagen polo 1.6 tdi viti 2010 super gjendje si nga ana motorike dhe xhenerike shume e mbajtur si nga brenda dhe nga jashte me dy celsa origjinal xhama elektik kondicioner konsumi 4.2 l /100km shitet 5500 € cmimi i pa diskutueshem
Wolsvagen polo
0672275555
Leaflet
Në fillim