Shes VW Polo 1.4 TDI

3 200 EUR

Shitet nga: VW POLO 1.4 TDI 08 Pri 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shes makine VW Polo 1.4 Nafte
Makina ka 5 muaj qe ka ardhur nga Italia eshte e targuar me targa Shqiptare dhe me siguracion te prere deri ne Nentore 2018.
Makine eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Cmimi eshte i diskutueshem.
VW POLO 1.4 TDI
0695478419
Leaflet
Në fillim