Polo 1.4 benzin automat 2500€

2 500 EUR

Shitet nga: Altini 22 Maj 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Polo 1.4 benzin automat tek der
Letrat te paguara per nje vit 35000 km origjinale me liber sherbimesh te kryera ne koh e duhur
Shum e paster si nga brenda dhe jasht gomat 95% te reja
Cmimi 2500€ i diskutushem
Leaflet
Në fillim