🇨🇭VW POLO 1.4Nafte Manual 2006 Zvicra🇨🇭

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: auto_mata 17 Nën 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 17 490 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 890 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo
💥3890€🇨🇭VW POLO 1.4Nafte Manual 2006, 215mij km liber sherbimi sapo ardhur nga zvicra🇨🇭Me dogane te paguar gati per targim.Makina eshte ne gjendje perfekte dhe shume ekonomike ne konsum.Makina disponon,Abs,Air Bag,Xhama dhe Pasqyra elektrike,Kondicioner,Mbyllje qendrore,Aux,Usb,Audio system JVC,Disqe alumini 15" Goma 80% GOODYEAR.
📞0694318686 / 0697677772
✅Cmimi👉🏻3890€✅
💳Mundesi blerje me keste💳
⚠️Makinat qe ne tregtojme jane te gjitha me KM ORIGJINALE & mund ti kontrolloni neper Koncesionaret perkatese👍
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim