VW Polo 1000 benzin

1 000 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: Gesti 25 Maj 13:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Makina eshte ne gjendje te mir dhe e gatshme per cdo prove,xhamat elektrik cmimi i diskutueshem.shitet urgjent
Leaflet
Në fillim