VW Polo dizel

1 800 EUR

Shitet nga: Dida 29 Mar 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Makina eshte ne gjendje te mir me shirbime, dhe dokumenta deri ne nentor 2018
Leaflet
Në fillim