U SHIT

12 EUR

2 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 25 Nën 09:23 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 6 200 EUR
U SHIT 1 900 EUR
❌E SHITUR❌ 4 700 EUR
U SHIT 4 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shitet Volkswagen Polo 1.4 Benzine !Sapo ardhur me dogane te paguar!Viti 2003!Vetem 119Mije KM origjinale me te drejte kontrolli 1Pronar!Makina disponon Kambio Automatike kondicioner ABS (sistem frenimi)ESP (sistem anti rreshkitjes)8airbag antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal dhe 4 goma te reja te sapo vendosura MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO “BEU” SHIT-BLERJE AUTOMJETESH 0 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
❌E SHITUR❌ 7 800 EUR
U SHIT! 2 800 EUR
Në fillim