U SHIT!

2 800 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 08 Dhj 14:28 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 500 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
U SHIT 0 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shitet Volkswagen Polo 1.4 benzine-gaz e sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon impiant gazi sekuencial te markes BRC Me e mira nder impiantet e gazit (shenuar dhe ne librezen e makines) disponin Kondicioner (funksional)ABS ESP 8 airbag disqe alumini origjinal te volkswagenit 4 goma te reja!Makina eshte ne super super gjendje...
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT 4 900 EUR
“E SHITUR” 2 800 EUR
U SHIT 4 900 EUR
Në fillim