E SHITUR

3 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 13 Qer 23:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 850 EUR
U SHIT 4 300 EUR
U SHIT 3 300 EUR
U SHIT 3 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shitet Volkswagen Polo 1.4 TD(I) diesel e sapo ardhur me dogane te paguar dhe e Sapo Targuar!Viti 2008 165Mije KM origjinale me te drejte kontrolli kudo! Makina disponon clima tronic (funksionale) ABS ESP 8 airbag antifurt origjinal me alarm disqe alumini origjinal etj konsumi 3.4 litra ne 100KM MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO “BEU” SHIT-BLERJE AUTOMJETESH 0 LEK
U SHIT 3 200 EUR
U SHIT! 1 450 EUR
❌E SHITUR❌ 4 900 EUR
Në fillim