VW POLO 1.6 BENZIN ME LETRA TE GATSHME

1 300 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: Vw 02 Dhj 20:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shes vw polo 1.6 benzin,viti 2000,ngjyre e zeze.
Makina posedon 4 dye,airkondicjoner,hapje mbyllje me telekomande,radio cd,
Disqe alumini,hapje e gjamave elektronike,me dokumenta te rregullta deri ne muajin Maj,makina ka eshte e ardhur nga zvicra,dhe eshte ne gjendje te mire optike dhe gjenerike,arsyeja se esht lire makina per shkaqe migrimi,per me shume info kontaktoni ne numrin 069 -76-77-995,
Ose whats ap apo viber 00377-44-259-368,
Leaflet
Në fillim