Shitet okazion polo 1.4 benzin gaz

1 000 EUR

Shitet nga: Adi 09 Pri 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Polo
Shitet okazion polo benzin gaz 1.4,kamio manuale,tek deri,viti 97 me letra dhe 6 muj,
Shitet Per arsye se esht makin e dyt
Te interesuarit te kontaktojn ne nr 0675482988
Leaflet
Në fillim