Volksvagen Polo

Shitet nga: Lani 17 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

1 LEK

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Polo
Shitet volksvagen Polo 1.4 benzinë tek derë. Është në gjendje shumë të mirë motorike dhe xhenerike. Viti 1998. 193 mijë km .Letrat deri në nëntor 2020. Çmimi 950 €, pak i diskutueshëm! Ose ndërrohet me makinë me 5 dyer!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim