VW Phaeton 3.0D 2009 FULL OPTION!

15 000 EUR

Shitet nga: Lindi 05 Sht 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Phaeton
Makine ne super gjendje!! E gatshme per cdo lloj prove. Hapje mbyllje me gisht, ndezje me start, parktronic, distronic, sensor parkimi, sensor shiu, sensor dritash, tapiceri lekur teper e paster, sedilje me memorje,me thyrje ,me fryrje dhe ngrohje etj etj... Makina ka 200000 km origjinale me liber sherbimesh. Me dokumenta te paguara per 1 vit. Cmimi 15000€
Leaflet
Në fillim