Shitet Phaeton 4.2 gas-benzin

Shitet nga: Ervis Dje 01:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: VW Volkswagen
Modeli: Phaeton
SHITET PAAETON 4.2BENZIN+GAZ “FULL OPSION” ME LETRA PER NJE VIT, MAKINA DISPONON: DISQJE 19 NGJYRE TE ZEZE,ME GOMA 80%. GJITHASHTU DISQE 18 NGJYRE GRI, PA GOMA. TAPICERI LEKURE SHUME TE PASTER SENDILE ME NGROHJE PARA DHE MBRAPA, ME TV NE KOKAT E SEDILEVE. TIMON DRURI COMAND NE TIMON,NAVIGATOR TE MADH,CLIMA DIXHITALE,SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA,SENSOR SHIU,PASQYRA ANTIVERBUSE. Makina eshte disponibile per cfardo lloje prove,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim