vw pasat

1 800 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: ... 27 Mar 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
shitet automjeti vw pasat portbagazh e vitit 1999 ne gjendje te mire motorrike dhe mekanike.
ka sedilje kamosh meshin sport, disqe 15 alumini dhe motorr 1.9 naft.serviset i jan kryer ne koh ne servisin e vw fier.
makina esht shum ekonomike tdi e thjesht pa "i" te kuqe me 115 hp (kuaj fuqi).
klima tronic (AUTO)
ABS
dritare elktrike
pasqyra elektrike
mbyllje qenrore
freksioni i nderruar i ri para 2 javesh si dhe ne tetor esht ber 700 (mij) lek servis ku jan nderruar vaj filtra krahet gominat (gjithcka kishte nevoje)
shitet per arsye nderrim makine model me te ri.
225 mij km

cmimi i diskutushem.flm!

Leaflet
Në fillim