Wv pasat 2.0 nafte manual

4 600 EUR

Shitet nga: Timo 13 Sht 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Wvolswagen pasat 2.0 nafte me portobagazh . Super i paster makine e sapo ardhur nga gjermania . Me kilometra origjinale 160 mij . Sensor parkimi , hapje dhe ndezje start stop , xhama origjinal te zinj , disqe alumin 17 . Makina esht pa dogane
Leaflet
Në fillim