VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL ATOMAT

Shitet nga: Passat Sot 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2006
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
🇩🇪
📂Marka : VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL  HIGHLINE*FULL-06
📂Viti prodhimi: 2006
📂Kilometra : 205.000Km ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA VOLKSWAGEN+ 1 PRONAR GJERMAN+ LIBER SHERBIMESH)
📂Kambio : AUTOMAT
📂Nr Cel : 0692029005
📂Cmimi : 7.300€ i diskutueshem dogane e paguar
📂EXTRA INFO:
VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME
-125KW 170 PS
-EURO 4
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-Seria HIGHLINE
-R LINE INDIVIDUAL
-20500 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH
-BAXHO XHAMI PANORAMIKE
-Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC,(DSG)
-DCC- DISTRONIC (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet)
-AUTO HOLD
-PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-Ngjyrë GRI E ERRET -NAVIGATOR--CD ROM- RADIO FM/AM - MP3 -TELEFON VW -SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri NAPE LEKURE "DESIGNO" ALCANTARA SPORLINE INDIVIDUAL FABRIKE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE PARKIMI VW Origjinale
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE
-PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES)
-PAKETA SPORT
-BORD KOMPJUTER
-FENERE ME LUPA BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT
-PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.)
-PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike,
-SEDILE ME NGROHJE
- Çelës Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip,
-Disqe alumini 17 inches te Markes `` VW PASSAT INDIVIDUAL``
-Goma të sapovendosura CONTINENTAL (80%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
-Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar
- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
@deutsche_auto_gm
Nr 0692029005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim