VW PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE VARIANT*OKAZION-07

Shitet nga: Passat Sot 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 20 680 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 600 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE VARIANT
-EURO 4
- FULL OPSIONAL DESIGNO
-VITI 2006 model 2007 ( 1 PRONAR GJERMAN)
-Seria HIGHLINE
- INDIVIDUAL
-180000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH,
-Kambio MANUALE -DCC- DISTRONIC (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet)
-AUTO HOLD -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
-Ngjyrë GRI METALIZATO,
-Navi -CD ROM- RADIO FM/AM - MP3 -TELEFON VW
-SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity)
-Tapiceri HIGHLINE
-KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA)
-SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
-PILOT AUTOMATIK
-XHAMA TE ZINJ
-PAKETA CHROME
-PAKETA SPORT
-XHAMAT FOTOCHROMATIC (per te mbrojtur ambientinbrenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca.) -4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë), -
Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik +Xhama pasqyre Fotochromatic
-Armrest (Mbështetëse Dore) midis sedileve para dhe mbrapa,
-BORD KOMPJUTER
-FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -
PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.) -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires)
-5 koka sedilesh,
-12x Airbag(SRS), ABS,BAS
-ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -
SEDILE ME NGROHJE
-Timon tre cepesh lelure Sportline
Çelës KEY LESS GO Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelës me Chip, -Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra,
-Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës,
-Sediljet e pasme të palosshme
-Goma të sapovendosura CONTINENTAL (80%)
-Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
Cmim i diskutueshem

00355692029005
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim