VW Passat 1.9 tdi

3 500 EUR

Shitet nga: Titi 19 Gush 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Passat 1.9tdi (di te kuqe) highline-220.000 km-kamio manual 6 marshe-sedilje lekure me kamosh-sedilje me ngrohje-drita kseno-disqe 18"gti origjinale-gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike.
Leaflet
Në fillim