VW Passat 1.9 131 hp Highline -02

3 200 EUR

3 600 EUR

Shitet nga: Bilbil 12 Maj 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 14 390 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Universal
Modeli
Passat
Shes VW Passat 1.9 highline ,makina esht ne gjendje shum te mire motorrike po ashtu dhe gjenerike ,full optional ,sendilje lekure anesore dhe kamosh ne mes ,esht me sistem ngrohje perpara ,me sensor shiu dhe me palosje pasqyrash ,per me shum kontaktoni !
Leaflet
Në fillim