•VW Jetta 2.0 TDI-Automatik-NEW MODEL-2015 !!

10 900 EUR

Shitet nga: •••••• 11 Sht 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Beje like faqen ne Facebook “Auto Begolli” per ti shikuar veturat tona !

Vw Jetta 2.0 TDI-110 KW-150 PS
Modeli me i fundit i Vw JETTA
Viti i prodhimit: 2015
Ne gjendje teknike Perfekte!!
I servisuar cdo here me kohe
I posaardhur nga jashte dhe i gatshem per doganim
I mirembajtun si mbrenda ashtu ne enterier pa gervishtje
Pa asnje defekt dhe cdo gje eshte ne funksion
Mund ta provoni testoni ne cilin do servis te autorizuar

•PAISJET:
•Klime funskionale
•Airbag
•Esp
•Tempomat
•Komanda ne timon
•Timon multifunksional
•Radio multifunksional/Aux/Cd/
•Led Mbrapa
•Ulese me nxemje
•4/ xhamat elektronik
•Pasqyret elektronike
•Pasqyret me nxemje
•Senzore parkingu
•Senzore shiut
•Fellne me goma 18”

Gjindemi ne PRISHTINE, KOSOVE

KONTAKTO NE:
+38344922633
••••••
+38344922633
Leaflet
Në fillim