U shittttt flm nerrjep Pasat okaziooonnn

1 500 EUR

Shitet nga: Pasat 29 Mar 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 6 740 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
Passat
Shitet pasat ne krah anglez
Me nafte 1.9tdi makina eshte ne gjendje perfekte me letra deri ne mars 2017 goma te reja
Vaj filtra te ndrruara bateri e re shitet pasi eshte ne krah anglez dhe se perdor dot.
Leaflet
Në fillim