VW Passat -97

1 100 EUR

Shitet nga: ervis 30 Mar 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
shitet wolzvagen passat 1.9 naft nuk jan paguar taxat e ktij viti dhe colaudimi siguracioni paguar ndonjeher nuk nmer indjetron kamjo shitet me cmim te arsyeshem
Leaflet
Në fillim