Shitet

700 LEK

Shitet nga: Passat 08 Sht 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
passat 1.6 nafte , 700mij leke
Makina eshte ne gjendje te mire mekanike dhe xhenerike , me letra te paguara deri ne fund te vitit 2018 , esht e gatshme per cdo lloj prove , kontakt 0682642330
Leaflet
Në fillim