Shitet VW Passat 3x-rline ,2.0 naft 2015 full

23 500 EUR

Shitet nga: Albi 30 Korr 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet VW Passat 3x R-line 2.0 nafte
Viti-06/2015
Km-157 mij
Makina disponon - 2 pulta +pult per ndezjen e sobes, start-stop,keyless entry , kamera 360 grad ,sistem veteparkimi ,sistem vetefrenimi,feneret bi-xenon inteligjent,kamio automatike Dsg, frexho para dhe mbrapa led, touchscreen, bluetooth, aux, 2 vende usb, 2 vende memory card, ngrohje sendilesh + ngrohje timoni,masazh tek sendilja shoferit, klime te ndare ne 3 zona , marsha ne timon, ndricim led te brendshem,mbylljen e bagazhit me buton , ganxhe me buton, xhama e mbrapa te erret , tavan xhami, vend prize 220 volt.Makina ka 6 muaj qe ka ardhur nga Gjermania. Letra te paguara deri ne 09/2019.
Te gjitha sherbimet e kryera tek Volkswagen. Makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi , eshte e gatshme per cdo lloj prove.Mundesi ndrrimi me makin me te madhe
Cmimi 23500 euro
Leaflet
Në fillim