Shitet passat 2001 di te kuqe bejm dhe ndrime

2 700 EUR

Shitet nga: Biani 16 Sht 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Shitet passat ne gjendje shum te mir pune motorrike dhe xhenerike te gjitha sherbimet e bera dhe nga ana estetike esht akull vaj filtra te bera ska nje muaj gomat te 80% cmimi 2700 euro pak i diskutushem...nr 0693086632 mund ta kontrolloni kudo bej dhe ndrime
Leaflet
Në fillim