Shitet ose nderrohet VW Passat

3 300 EUR

3 800 EUR

Shitet nga: Vw passat 26 Qer 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Shes vw passat i vitit 2004 motorr i thjesht TDI pa te kuq,shum ekonomik.Dhe eshte ne gjendje super.
Nuk ka nevoj per asnje sherbim.
Me te gjitha sherbimet e bere si:
Vaj kambio+vaj motorri
Rripi fazes
Gomina etj...
.....Opsionet....
-Kambio automat 1.9 nafte
-4 xhamat elektrik
-Me larje feneresh,
-Me baxho
-Sendiljet te 4 me ngrohje
-Sinjale te pasqyrat
-Pilot automatik
Vw passat
0692142886
Leaflet
Në fillim