Shitet ose nderrohet me motorr

2 000 000 LEK

Shitet nga: Geni 24 Pri 13:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet Passat 1.6 benzin.te gjitha sherbimet e bera.ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.cmimi I diskutushem,ose ndrrohet me motorr
Leaflet
Në fillim