Passat

3 199 EUR

Shitet nga: Franc 08 Pri 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Vetem shitet.naft 1.9 (di) manual sallon lekure.kseno.sediljet me ngrohje.letrat deri ne 24:9:2018 rrip faze kit i nderruar.klm 240 mij.te gjitha sherbimet te bera.7 muaj ne shqiperi.shum ekonomike,dhe e shpejt.marrsha 6+1plus 4 goma verore.as nje gerrvishje.furnizuar me naft tek Dhimo vw naft greke.okazion per ata qe i din vleren dhe per ata qe i din rendesin per pune.
Leaflet
Në fillim