Passat

3 000 EUR

Shitet nga: Salim 04 Pri 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Passat
Pastat 2002 ..1.9 tdi tkuqe nafte kamjo mauale portobagazh .. kilmotrra 149 mi orgjinale..dhe sesht perplas fare makina re cdo sherbim esht i bere esht mar ne gjermani dhe esht perdor vtm nga une ktu ne shipri ..
nr.0676000071
Leaflet
Në fillim