Okazion

1 750 EUR

Shitet nga: Enea 30 Mar 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Super okazion ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike
Leaflet
Në fillim