Okazion VW Passat dizel automat

5 500 EUR

6 500 EUR

Shitet nga: Vw passat 04 Korr 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Shitet vw passat automat i vitit 2006 me komanda ne timon.Me seviset e bera rrip faze,vaj filtra morri dhe vaj kambios,me disqe 17
Makina esht ne gjendje shume te mire
Vw passat
0692142886
Leaflet
Në fillim