🇦🇱Autovip.al🇦🇱VW Passat 2.5 benzin2013 okazion

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 36 420 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 100 EUR   9 000 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
VW Passat 2.5 Benzin (motorr i thjesht) , Viti prodhimit 2013 me 180.000 km , kambio automatike DSG , e sapo ardhur , me dogan te paguar , I pa perdorur fare ne Shqiperi, sedilje me ngrohje , sedilje me fryrje , klima. cd player , bluetooth , aux , disqe alumini , goma te reja , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , shitet ose nderrohet Cmimi— 8100 ( CMIMI ESHTE ME LEK CASH, ME NDERRIM KA CMIM Tjeter. 9500euro )
📞 0692073444.
Autovip.al na ndiqni Istagram.
Kemi 30 Makina gjendje te gjitha modelet per te gjitha shtresat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim