🇦🇱Autovip.al🇦🇱Passat. 2.5 Benzine. autom. 2013

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

8 250 EUR   9 200 EUR

Viti: 2013
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Passat 2.5 benzin Motori ithjesht.
2013 automat. Lungo. Tel 0692073444 autovip.al VW Passat 2.5 Benzin (motorr i thjesht) , Viti prodhimit 2013 me 180.000 km , kambio automatike DSG , e sapo ardhur , me dogan te paguar , I pa perdorur fare ne Shqiperi, sedilje me ngrohje , sedilje me fryrje , klima , navigator me touch , cd player , bluetooth , aux , disqe alumini , goma te reja , me te gjitha sherbimet e bera , ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike , shitet ose nderrohet Cmimi— 8900 Euro I Diskutueshem ( CMIMI ESHTE ME LEK CASH, ME NDERRIM KA CMIM TJETER ) 0692073444.
Na ndiqni ne istagram autovip.al

Na vizitoni tek rruga e kavajes, perballe pallatit me shigjeta
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim