VW Passat 1.9 TDI DI e kuqe Automatik -02

3 350 EUR

Shitet nga: ARDI 26 Mar 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Shitet Volkswagen Passat 1.9 TDI-di e kuqe,ngjyre gri,viti 2002,kambio automatike,disqe alumini,kater goma te reja,km 182000,esp,kondicioner,kater xhama elektrik,telefon,bagazhier,etj.Makina eshte ne gjendje perfekte si nga ana motorrike ashtu dhe xhenerrike.Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra dhe eshte me Dogane te Paguar.Cmimi 3350Euro.Faleminderit.
Leaflet
Në fillim