VW Passat 1.9 portobagazh

Shitet nga: lenci Dje 07:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 9 890 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Viti 2000 nafte, T(DI) e kuqe, vaj viltra, bateri, ferrota te sapo nderruara, klima tronik, disqe alumini, goma pothuajse te reja, komjuter bordi, taksa te paguara deri ne gusht 2020, makina eshte shume ekonomike, dhe ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim