VW PASSAT 1.8 BENZINE, VITI 2016

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: AutoH003 01 Nën 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

15 700 EUR

Viti: 2016
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Lushnjë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
VW Passat 1.8 benzin viti 2016, Makina eshte ne gjendje shume te mire pune , e sapo ardhur nga Amerika, shume e paster si jashte dhe brenda , 37mi KM Te Çertifikuara Me Liber Servisi Nga Volkswagen , Kambjo Automatike DSG , disqe alumini 17 me goma te reja , xhama te zinj Origjinal xhamat elektrik , pasqyrat elektronike me palosje , 2çelsa perkates , butona ne timon , tapiceri lekure sendiljet me ngrohje , Navigator , Climatronik ,ABS , ESP...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim