VW Passat

2 900 EUR

Shitet nga: Alket 02 Pri 15:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Pasatt 1.9 tdi dy te kuqe.130 ps.shume i mbajtur isapo eshte bere servisi i rrypit dhe pompa ujit.ne gjendje shummmmm te mire.
Leaflet
Në fillim