Shes Vw passat

2 500 EUR

Shitet nga: Vw passat 27 Jan 09:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kukës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shes vw passat 1,9 tdi ,manual,me kondicioner ,me letra te prera ,shume e paster si brenda ashtu dhe jashta ,shitet per arsye mosperdorimi .
Vw passat
0695383326
Leaflet
Në fillim