korca

3 700 EUR

Shitet nga: keli 04 Maj 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Korçë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Volkswagen Passat 1.9 TDI(2 te kuqe). Kambio manuale. Viti i prodhimit 2002. Air bag. Abs. Radio cd usb. Tapiceri lekure. Sendile me ngrohje. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Disqe alumini. Goma te sapovendosura. Gjendje shume e mire estetike,xhenerike dhe motorike Sherbimet e sapo bera
Leaflet
Në fillim