U SHIT

4 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 12 Dhj 08:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 4 800 EUR
U SHIT 2 EUR
U SHIT 3 100 EUR
U SHIT 3 800 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet Volkswagen Passat 2.0TDI e sapo ardhur me dogane te paguar 233Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2006 Makina disponon Kambio Manuale 6+1Marshe Pilot Automatik (Cruise Control) Perde me buton origjinale nga fabrika sendile me ngrohje xhama te zinj dhe me refleks jeshil (antisolar)drita xenon Origjinale me vete pozicionim sipas terrenit Tapiceri gjysem lekure gjysem kamosh ngjyre bezhe Navigator i madh dhe bagazhier me6 CD Player MP3 Bluetooth telefon AUX sensore parkimi origjinal sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal 4 goma te reja michelin Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Okazion!Ford Focus 1.6 Diesel Sapo ardhur!08 3 300 EUR
❌E SHITUR❌ 2 400 EUR
U SHIT 3 300 EUR
Në fillim