U SHIT!

3 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 18 Dhj 09:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 400 EUR
 Mercedes A180CDI Automat 2014 0 EUR
U SHIT 0 LEK
U SHIT 4 350 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet Volkswagen Passat Higtline 1.9 T(DI) e kuqe me 6+1 marshe e sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapo targuar me letra per 1 vit!Makina disponon clima digitale Sendile me ngrohje tapiceri gjysem lekure gjysem kamosh 4xhama elektrik pasqyra elektrike 4 goma te reja disqe 17 inxh origjinale te Higline etj makina eshte ne gjendje perfekte...MUND TE NA NDIQNI EDHE NE INTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 5 700 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT! 2 700 EUR
U SHIT 2 EUR
Në fillim